CZ / EN       MAPA WEBU         

Certifikáty a ocenění

 

Integrovaná politika Plzeňské teplárenské, a.s.

 

                                       

 Společnosti jsou uděleny certifikáty, které osvědčují, že management jakosti organizace je ve shodě s požadavky systémové normy jakosti ISO 9001:2015 a systém environmentálního managementu je ve shodě s požadavky normy ISO 14001:2015. Systém managementu BOZP je pak certifikován ve shodě se systémem Bezpečný podnik. Certifikáty jsou pravidelně obhajovány, probíhají 3 letá období recertifikace a každý rok kontrolní audit.

Bezpečný podnik
V roce 2015 získala Plzeňská teplárenská již popáté v řadě titul „Bezpečný podnik“, který uděluje Ministerstvo práce a sociálních věcí těm společnostem, které nadstandardně dbají na úroveň bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. V současné době se v ČR prokazuje platným osvědčením „Bezpečný podnik“ pouze 83 společností. Ocenění naleznete zde...
 

ČEKIA Stability Award
Hodnocení ČEKIA Stability Award poskytuje nezávislý pohled na finanční a nefinanční bonitu Plzeňské teplárenské a.s. Vyjadřuje její současný stav, finanční situaci a to včetně predikce budoucího rizika.
Výstupem hodnotícího modelu je známka na desetistupňové škále, kde tři nejlepší možná hodnocení jsou AAA, AA, resp. A.
Ocenění společnosti Plzeňská teplárenská a.s. formou certifikátu ČEKIA Stability Award výrazně zvyšuje její prestiž a důvěryhodnost.

ČEEP
Ve středu 24. listopadu 2010 byly v pražském paláci Žofín slavnostně předány TITULY a hlavní ceny vítězům již 8. ročníku celostátní soutěže pod názvem Český energetický a ekologický projekt / Česká energetická a ekologická stavba roku 2009. Z rekordního počtu 56 přihlášek, což představuje 38% meziroční nárůst, porota ocenila titulem bez určení pořadí 4 projekty a 3 stavby. Vyhlášen byl další – již 9. soutěžní ročník 2010 - a to pod záštitou premiéra ČR pana Petra Nečase.

Stavba roku 2010

Dne 25.5.2011 proběhlo vyhlášení soutěže Stavba roku Plzeňského kraje za rok 2010.

V této soutěži Plzeňská teplárenská zvítězila se svým projektem kogeneračního bloku – tzv. „Zelený blok“.


 

V roce 2010 naše společnost získala ocenění ČEKIA Stability Award.

V roce 2012 společnost Plzeňská teplárenská, a.s. opět obstála v tomto hodnocení a dokázala, že toto ocenění jí právem patří.

 Originální ocenění ke stažení zde.

 

 

 

 

Na GALAVEČERU soutěže Český Energetický a Ekologický projekt 2011 dne 20. 11. 2012 od 18.00 hod. v Betlémské kapli jsme obdrželi dvě ocenění za projekt Energetické využití odvodněného pivovarského mláta.

     
 
 
V roce 2013 obdržela naše společnosti ocenění za společný projekt podniků Plzeňská teplárenská a.s. a Plzeňská energetika a.s. pro zabezpečení města Plzně před případným blackoutem. Řešením je vytvoření ostrovního provozu distribuční soustavy pro oblast města Plzně.
 

 


V roce 2014 Plzeňská teplárenská získala v rámci hodnocení CZECH TOP 100 ratingové ocenění Czech Stability Award a zařadila se tak mezi nejstabilnější firmy v České republice.

Originální ocenění ke stažení zde.


 
 
 
Dotazy vám zodpoví: Ing. Jiří Král, tel.: (+420) 377 180 481, e-mail: jiri.kral@plzenskateplarenska.cz